Kullanici Etiket Listesi

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Plaj 🏖 da tek tek

Status
    Asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilen
    45 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    480
    Beğenileri
    722
    avır (24.Ocak.2018),malibu_18 (24.Ocak.2018),MustyanG1383 (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    Hades40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilen
    4 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    378
    Beğenileri
    267
    @Asil Üstadım maşallahın var her yerde bereketlisin.
    Asil (23.Ocak.2018),avır (24.Ocak.2018),MustyanG1383 (26.Ocak.2018),SARIKAYALAR (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    Bahsedilen
    45 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    480
    Beğenileri
    722
    Alıntı Hades40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asil Üstadım maşallahın var her yerde bereketlisin.
    Tskler ustam.. Deniz fırtına yaptımı 5/6 saat bazen 8 saat arıyorum.. Riski daha fazla.. Bi �� denizin dalgasında diğeri makinada... Zor iş sahilde calışmak. Şükür Rabbim boş gondermiyor.. Paralar tuzlu sirke suyunda.. Belki gece yine çıkabilirim.. Yagmur kesildi..
    avır (24.Ocak.2018),Hades40 (24.Ocak.2018),MustyanG1383 (27.Ocak.2018),SARIKAYALAR (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    malibu_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilen
    8 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    148
    Beğenileri
    328
    Alıntı Asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tskler ustam.. Deniz fırtına yaptımı 5/6 saat bazen 8 saat arıyorum.. Riski daha fazla.. Bi �� denizin dalgasında diğeri makinada... Zor iş sahilde calışmak. Şükür Rabbim boş gondermiyor.. Paralar tuzlu sirke suyunda.. Belki gece yine çıkabilirim.. Yagmur kesildi..
    hep yapmak istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım şey , emeğinize sağlık . bu arada hangi cihazı kullanıyorsunuz , polis vs... sıkıntı oluyor mu ?
    Faydalanılmayan Bilgi ; Harcanmayan Ve Hiç Kimseye Hayrı Dokunmayan Define Gibidir . (Hadis-i Şerif)
    kaan5557 (27.Ocak.2018),MustyanG1383 (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    Bahsedilen
    45 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    480
    Beğenileri
    722
    Ekonomi ye geri kazanım.. Yasada cezası yok. Sagil için genelde ctx 3030 minelab exp. Se cihaz lar guzel..siz hangi bölgedesiniz?
    avır (25.Ocak.2018),MustyanG1383 (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    Bahsedilen
    8 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    148
    Beğenileri
    328
    şu anda iş icabı batı karadenizdeyim birkaç yıl daha buralardayız . buralarda sahilde hiç görmedim elinde cihazla arayan o yüzden ganimetin bol olduğunu düşünüyorum . cihazların sıfır fiyat aralığı nedir ?
    Faydalanılmayan Bilgi ; Harcanmayan Ve Hiç Kimseye Hayrı Dokunmayan Define Gibidir . (Hadis-i Şerif)
    Asil (25.Ocak.2018),avır (25.Ocak.2018),MustyanG1383 (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    Bahsedilen
    45 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    480
    Beğenileri
    722
    Whites mx sport alsan komple su gecırmez... 4500 tl sıfır fiyatı.. Cok guzel bir cihaz. Tavsiye ederim.. Sahil için karada da kullanılabilir.. Minelab ctx 3030 ıse 10 bin tl.. Bu tip cihazlar tuzlu su ve nehirlerde su daki minarel ve paraziti görmez.. Para ve takılar için bu iki makinadan şaşma.. Sahil de aramanın püf noktaları çok.. Yardımcı olurum.
    avır (25.Ocak.2018),malibu_18 (25.Ocak.2018),MustyanG1383 (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    Bahsedilen
    8 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    148
    Beğenileri
    328
    Alıntı Asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Whites mx sport alsan komple su gecırmez... 4500 tl sıfır fiyatı.. Cok guzel bir cihaz. Tavsiye ederim.. Sahil için karada da kullanılabilir.. Minelab ctx 3030 ıse 10 bin tl.. Bu tip cihazlar tuzlu su ve nehirlerde su daki minarel ve paraziti görmez.. Para ve takılar için bu iki makinadan şaşma.. Sahil de aramanın püf noktaları çok.. Yardımcı olurum.
    cihaz işine bulaşmak istemiyorum aslında ama vaktinde sahilde 40 gram altın yüzük bulmuş birisi olarak iştahımı kabartmıyor da değil .

buraların hem avantajı hemde dezavantajı var . 15 sene ege sahillerinde yaşamış birisi olarak batı karadenizin avantaj ve dezavantajları bana göre ;

karadeniz sahillerinin dezavantajları ; ege ve akdenizde yabancı turist sayısı kat be kat fazla . yabancıların gelir durumu yüksek ve altın takılara çok önem veriyorlar . yabancılarda alkol tüketimi bizlerden çok daha fazla , otellerin çoğu herşey dahil sistemde , adamların kafası her zaman dumanlı , özellikle orta yaş üstü ingiliz dayılar harlem zencileri gibi geziyor , insan sirkülasyonu da fazla olunca o bölgede yaşayanlar için ciddi avantaj . bizim türkler ise takıyla denize girmiyor , özellikle bayanların takı anlayışı akraba günlerinde eş dost çatlatmak üzerine denize bilezikle giren kadın görmedim hiç , Türk erkeklerinde altın takı alışkanlığı yok , gümüşünde pek bir değeri yok .

karadeniz sahillerinin avantajları ; bu tarz arayışta olan insan sayısı az , çoğunluk balıkla kafayı bozmuş . istavrit ve çinekop manyaklığı bütün batı karadenizi kaplamış yine bir başka durum denize girilebilen sahil sayısı çok fazla değil , yoğunluk belirli yerlerde oluyor . birde karadenizin dalgası bol , haliyle deniz zemini sürekli hareket halinde , sirkülasyon çok fazla , karadaki kumsal sürekli yer değiştiriyor .

şöyle bakınca önce emanet bir cihazla bir haftasonu deneme yaparım , baktım attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değiyor alırım bir cihaz
    Asil (26.Ocak.2018),kaan5557 (27.Ocak.2018),MustyanG1383 (26.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    MustyanG1383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilen
    156 Posta(s)
    Etiketli
    10 Konu(s)
    Beğendikleri
    6,444
    Beğenileri
    3,159
    malibu usta karadenizde guney kadar turist potansiyeli yok o yuzden cihazin parasini bile cikartamiyabilirsin.
    Zenci mahallesinde solarium muhabbeti olmasin bak sonra :;)
    Hades40 (28.Ocak.2018),malibu_18 (28.Ocak.2018) Bunu beğendi

Status
    Bahsedilen
    8 Posta(s)
    Etiketli
    0 Konu(s)
    Beğendikleri
    148
    Beğenileri
    328
    Alıntı MustyanG1383 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malibu usta karadenizde guney kadar turist potansiyeli yok o yuzden cihazin parasini bile cikartamiyabilirsin.
    Zenci mahallesinde solarium muhabbeti olmasin bak sonra :;)
    görüntü o yönde
    MustyanG1383 (28.Ocak.2018) Bunu beğendi

Bu Konu için Etiketler